Hakkımızda

Faaliyet Alanlarımız

  • Kompanzasyon :İşletmelerdeki reaktif enerji problemlerine, yenilikçi ve akıllı ürünlerimiz ile tam ve kalıcı çözümler üretiyor ve böylece işletmelerin reaktif enerji bedeli ödemekten kurtulmasıyla beraber üretim ve dağıtım altyapı maliyetlerinin azaltılmasına da katkı sağlamış oluyoruz.
  • Enerji Ölçümü ve Kontrolü:İşletmelerin enerji verimliliğini artırabilmek için, sağlıklı bir şekilde enerji ölçümlerinin yapılması ve uzaktan da kontrol edilebilir cihazlar ile anlık müdahale imkanı sağlayacak ürünler ile farklı çözümler sunmaktayız.
  • Enerji İzleme ve Yönetimi:İşletmelerdeki enerji sarfiyatının web tabanlı sistemler ile anlık olarak internet erişimi olan tüm cihazlardan izlenebilmesini ve gerektiğinde müdahale edilmesini sağlayan ürünlerimiz ile enerji yönetimini sağlamaktayız. Elektrik tüketimini izlemek için kullanıma sunulan sistemimiz, sürekli olarak geliştirilerek; doğal gaz, su, jeneratör izlenmesi gibi farklı hizmetleri de sunmaktadır…

Biz kimiz?

Alanında uzman kişiler tarafından 2016 yılında kurulmuş bir pazarlama ve imalat firmasıdır. Uzun yıllar enerji alanında edinilmiş olan saha tecrübeleri neticesinde, reaktif enerji problemlerine kalıcı ve kesin çözüm üretebilmek adına kompanzasyon sistemleri ile yakalamış olduğumuz başarıyı, her geçen gün artan yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünlerimiz ile daha da ileriye götürmeye gayret ediyoruz.

Genç, dinamik ve tecrübeli teknik kadrosuyla, enerjinin değerli ve yüksek maliyetli olduğu ülkemizde, kontrol panelleri, sanayi, ticarethaneler, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, üniversiteler ve tarımsal sulama sistemlerine hızlı, güvenilir ve en ekonomik çözümleri, güçlü stok yapısı, yaygın dağıtım ağı ve ürün kalitesiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktadır.

Hakkımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön